Rent a CAR

En az kiralama süresi ne kadardır ?
En az araç kiralama süresi 24 saattir, haftalık kiralamalar 7 gün, aylık kiralamalar 30 gün üzerinden hesaplanır.

Havaalanlarına araç tesliminiz var mı ?
İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Hava Alanlarına araç teslimi günün 24 saati yapılabilmektedir. Görevli Personelimiz daha önceden ofisimize bildirdiğiniz gün ve saatte sizi karşılayacaktır.

Adrese araç tesliminiz var mı ?
Araçların teslimi talep edildiğinde adresinize yapılabilmektedir, Kilometre ücreti olarak 0.50 Euro tahsil edilir,araçların İstanbul içinden geriye alınışında herhangi bir ücret talep edilmez.

Kiraladığım süreyi uzatmak istiyorum!
Kiralanan aracın başlangıçta belirtilen süresi dolmadan 24 saat önce ofisimize bilgi verilerek süre uzatılması mümkündür, süre uzatımı 2 günden fazla ise banka havalesi yada şahsen ofisimize ödeme yapılarak devam edilebilir.

Araçlar sigortalı mı ?
Bütün araçlarımız Kasko ve Zorunlu Trafik Sigortası güvencesi altındadır.

Kiraladığım araç arızalandı ne yapmalıyım ?
Hemen firmamızın telefonlarından bize ulaşılarak bilgi verilmeli. Aracın bulunduğu noktada kısa sürede giderilebilecek arızalar mobil servisimiz tarafından giderilecektir, uzun süreli tamirat gerektiğinde
( Kullanımdan doğan arıza olmamak kaydı ile ) ikinci bir araç tahsis edilir.

Araçla kaza yaptım ne yapmalıyım ?
Kaza mahallinden ayrılmadan , aracın yerini ve konumunu değiştirmeden yetkili birime ve firmamıza haber verilerek gerekli kaza raporu ,alkol muayenesi ve diğer işlemler için Polis yada Jandarma biriminin olay yerine gelmesi beklenilmelidir. Daha sonra aracın trafikte seyrine engel bir durum var ise firmamız yeni bir araç tahsis edecektir. Kaza raporunda kiracının kusur oranı var ise tahsis edilen yeni araç için ücret talep edilir.